Programma junioren zaterdag 26 MEI 2017

 

MOVV JO17-1 (B1)

UIT tegen:SCHEEMDA SC JO17-1

 Aanvang:10.45 UUR

VERTREK:09.45 UUR

Bijzonderheden:

Spelers: Gio Kruize,  Rick Mulder, Raymond Imminga, Nick Wiegman, Dynand Imminga, Twan Smit, Jeffrey Drenth, Chiel Drenth, Maarten Heikens, Daan Gremmer, David Glaus,Mark Glaus, Derk Tammenga.

Leiders: 

Koos Imminga en Joke Smit.

          

MOVV JO15-1 (C1)

UIT tegen:MEEDEN JO15-1G

 Aanvang: 10.00 UUR

VERTREK: 09.00 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

Marcel Brouwer, Jeffrey Baas, Thijs Dammer, Alex van Erp, Britt de Lange, Ilse Plat, Jesper Gremmer, Sven Janssen, Lars Janssen, Lars Vos, Iza Jelmersma, Ben Appelhof, Mark Mulder, Luc Koning, Lars Nuis.

Leiders: 

Peter Hesseling, Gert-Jan Dammer.

 

MOVV JO13-1 (D1)

THUIS tegen:BELLINGWOLDE JO13-1G

 Aanvang: 10.15 UUR

AANWEZIG:09.30 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

Sven Kleefman, Tyro Hummel, Sven Woudstra, Jasper Timmer, Martijn Molema, Milan Baas, Kevin Boon, Jeroen van Erp, Maurits Dijkhuis, Damian Sportel, Julius Heineman, Guus Post, Jamie Pettinga.

Leiders: 

 Arjan van Erp, Koos Post.

 

MOVV MO13-1 (Meisjes D1)

UIT tegen:PEIZE MO13-1

 Aanvang:09.00 UUR

VERTREK: 07.45 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

Mayke Koers, Sanne Stubbe, Marit Jager, Nadien Gremmer, Angely Kalapnat, Jasmyn Sneider, Lynn de Lange, Marion van  Erp, Vera Bennink, Tamara Sardjoepersad, Rosalie Dijkhuis, Manou Jacobs, Lonneke de Boer.

Leiders: 

Harold de Lange en Eppo Siemens.

 

MOVV JO11-1G (E1)

THUIS tegen:SJO BTC JO11-2

 Aanvang: 10.15 UUR

AANWEZIG: 09.45 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

 Ivar Kleefman, Stefanie Stek, Dennis Oosterveld, Stijn Janssen, Emma Janssen, Merel Baas,Sanne Horlings,Ayton Steigenga.

Leiders: 

Vincent Janssen en John Oosterveld.

 

MOVV JO11-2 (E2)

UIT tegen:MEEDEN JO11-2G

 Aanvang:11.00 UUR

VERTREK: 10.10 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

 Jorick Brink, Sven Froma, Reinier Dijkhuis, Mike Siemons, Mark Boneschansker, Sven Weber, Lieke van Erp, Lieke Meijerhof.

Leiders: 

Thijs Post, Klaas Froma.

 

MOVV JO9-1 (F1)

UIT tegen:MEEDEN JO9-1

 Aanvang: 10.30 UUR

VERTREK: 09.45 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

Levy Sportel, Jurian van Vilsteren, Thymen Stel, Cas Froma, Sven Kiewiet, Bram Molema, Niels Kaigl, Jasmijn Pettinga.

Leiders: 

Harry Boneschansker, Roy Wiegman.

 

MOVV JO9-2 (F2)

UIT tegen:VRIJ.

 Aanvang:10.00 UUR

VERTREK: 09.00 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

Stijn Jager, Ruben Timmer, Rowan Lich, Tygo Offringa, Joël Tuenter, Tim Meijerhof, bas nomden.

Leiders: 

Stephan Timmer, Gerhard Offringa.

 

MOVV JO8-1 (minipupillen)

THUIS tegen:SCHEEMDA SC JO8-1

 Aanvang: 10.00 UUR

AANWEZIG: 09.30 UUR

Bijzonderheden:

Spelers:

Dylan Boven, Mathijs Koning, Finn Strijker, Lemmy Nijboer, Liam Norder.

Leiders: 

Arjan Koning, Werner Boven, Cor Norder.